购买 SIT1602BC-31-28S-33.300000T | SIT1602BC-31-28S-33.300000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-31-28S-33.300000T
SIT1602BC-31-28S-33.300000T
SIT1602BC-31-28S-33.300000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 20PPM, 2.8V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-31-28S-33.300000T Packaging
Insepction
SIT1602BC-31-28S-33.300000T FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-31-28S-33.300000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-31-28S-33.300000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-31-28S-33.300000T?
SIT5000AICGE-33N0-25.000000Y SIT5000AICGE-33N0-25.000000Y SiTime, OSC MEMS 25.000MHZ VCTCXO SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
ALS71A822NJ350 ALS71A822NJ350 KEMET, CAP ALUM 8200UF 20% 350V SCREW, Radial, Can - Screw Terminals, * 查看
MAL211839229E3 MAL211839229E3 Vishay BC Components, CAP ALUM 22UF 20% 100V AXIAL, Axial, Can, * 查看
LTC1326IMS8#TRPBF LTC1326IMS8#TRPBF Linear Technology, IC MONITOR TRPL SPPLY PREC 8MSOP, 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width), * 查看
hotNE555D NE555D STMicroelectronics, IC OSC SGL TIMER 500KHZ 8-SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看