购买 SIT1602BC-31-28S-31.250000X | SIT1602BC-31-28S-31.250000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-31-28S-31.250000X
SIT1602BC-31-28S-31.250000X
SIT1602BC-31-28S-31.250000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 20PPM, 2.8V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-31-28S-31.250000X Packaging
Insepction
SIT1602BC-31-28S-31.250000X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-31-28S-31.250000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-31-28S-31.250000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-31-28S-31.250000X?
hot595D108X96R3R2T 595D108X96R3R2T Vishay Sprague, CAP TANT 1000UF 6.3V 10% 2824, 2824 (7260 Metric), * 查看
BU4323G-TR BU4323G-TR Rohm Semiconductor, IC DETECTOR VOLT 2.3V CMOS 5SSOP, SC-74A, SOT-753, * 查看
AD8202WYC-P3 AD8202WYC-P3 Analog Devices Inc., IC OPAMP DIFF 50KHZ, Die, * 查看
3JQ 2-R TR 3JQ 2-R TR Bel Fuse Inc., FUSE GLASS 2A 350VAC 140VDC 2AG, 2AG, 5mm x 15mm (Axial), * 查看