购买 SIT1602BC-31-28N-7.372800X | SIT1602BC-31-28N-7.372800X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-31-28N-7.372800X
SIT1602BC-31-28N-7.372800X
SIT1602BC-31-28N-7.372800X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 20PPM, 2.8V, 7
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-31-28N-7.372800X Packaging
Insepction
SIT1602BC-31-28N-7.372800X FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-31-28N-7.372800X on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-31-28N-7.372800X price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-31-28N-7.372800X?
1206J0630751KQT 1206J0630751KQT Knowles Syfer, CAP CER 750PF 63V C0G/NP0 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
D123Z33Y5VH6UJ5R D123Z33Y5VH6UJ5R Vishay BC Components, CAP CER 0.012UF 100V Y5V RADIAL, Radial, Disc, * 查看
1251192403 1251192403 Dialight, PMI CAP STOVEP GRN 11/16 FLUTING, -, * 查看
M2012S3S1W30 M2012S3S1W30 NKK Switches, SWITCH TOGGLE SPDT 6A 125V, -, * 查看
RNC55K1210FSB14 RNC55K1210FSB14 Vishay Dale, RES 121 OHM 1/8W 1% AXIAL, Axial, * 查看
RN55E6342BR36 RN55E6342BR36 Vishay Dale, RES 63.4K OHM 1/8W .1% AXIAL, Axial, * 查看
AA1206JR-0747KL AA1206JR-0747KL Yageo, RES SMD 47K OHM 5% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
CN0966A18A11S7-200 CN0966A18A11S7-200 Cinch Connectivity Solutions, CONN PLUG FMALE 11POS GOLD CRIMP, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-31-28N-7.372800X
D# SIT1602BC-31-28N-7.372800X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 7.3728MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-31-28N-7.372800X)
SIT1602BC-31-28N-7.372800X
D# 1473-SIT1602BC-31-28N-7.372800X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 7.3728MHZ H/LV-CMOS