购买 SIT1602BC-31-28N-4.096000Y | SIT1602BC-31-28N-4.096000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-31-28N-4.096000Y
SIT1602BC-31-28N-4.096000Y
SIT1602BC-31-28N-4.096000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 20PPM, 2.8V, 4
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-31-28N-4.096000Y Packaging
Insepction
SIT1602BC-31-28N-4.096000Y FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-31-28N-4.096000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-31-28N-4.096000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-31-28N-4.096000Y?
SIT9120AI-2C2-25E161.132800Y SIT9120AI-2C2-25E161.132800Y SiTime, -40 TO 85C, 5032, 25PPM, 2.5V, 1, 6-SMD, No Lead, * 查看
LPX101M450A5P3 LPX101M450A5P3 Cornell Dubilier Electronics (CDE), CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP, Radial, Can - Snap-In, * 查看
hotTSV914IDT TSV914IDT STMicroelectronics, IC OPAMP GP 8MHZ RRO 14SO, 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
ISL23445WFVZ ISL23445WFVZ Intersil, IC DGTL POT 256POS 10K 20TSSOP, 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), * 查看
9T12062A3743CBHFT 9T12062A3743CBHFT Yageo, RES SMD 374K OHM 0.25% 1/8W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
929974-01-30-RK 929974-01-30-RK 3M, CONN RECEPT .100 SNGL STR 30POS, -, * 查看
MS3108E14S-1PF187 MS3108E14S-1PF187 ITT Cannon, LLC, CONN PLUG 3 POS RT ANG W/PINS, -, * 查看
AFD57-14-15PW-6141 AFD57-14-15PW-6141 TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN PLUG HSNG MALE 15POS INLINE, -, * 查看
V300B48M250BF2 V300B48M250BF2 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 48V 250W, 9-DIP Module, * 查看
R0.25D-0505 R0.25D-0505 Recom Power, CONV DC/DC 0.25W 05VIN +/-05VOUT, 10-SMD Module, 6 Leads, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-31-28N-4.096000Y
D# SIT1602BC-31-28N-4.096000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 4.096MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-31-28N-4.096000Y)
SIT1602BC-31-28N-4.096000Y
D# 1473-SIT1602BC-31-28N-4.096000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 4.0960MHZ H/LV-CMOS