购买 SIT1602BC-31-28E-4.096000Y | SIT1602BC-31-28E-4.096000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-31-28E-4.096000Y
SIT1602BC-31-28E-4.096000Y
SIT1602BC-31-28E-4.096000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 20PPM, 2.8V, 4
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-31-28E-4.096000Y Packaging
Insepction
SIT1602BC-31-28E-4.096000Y FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-31-28E-4.096000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-31-28E-4.096000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-31-28E-4.096000Y?
UB25KKW015D-JJ UB25KKW015D-JJ NKK Switches, SWITCH PUSHBUTTON DPDT 5A 125V, -, * 查看
8168S2HZGE2 8168S2HZGE2 C&K, SWITCH PUSHBUTTON SPDT 6A 120V, -, * 查看
9T08052A4122DBHFT 9T08052A4122DBHFT Yageo, RES SMD 41.2K OHM 0.5% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
OSTHE020080 OSTHE020080 On Shore Technology Inc., CONN TERM BLOCK 5.0MM 2POS PCB, -, * 查看
0399900306 0399900306 Molex, LLC, TERM BLOCK PLUG 6POS 90DEG 5MM, -, * 查看