购买 SIT1602BC-31-18S-40.500000T | SIT1602BC-31-18S-40.500000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-31-18S-40.500000T
SIT1602BC-31-18S-40.500000T
SIT1602BC-31-18S-40.500000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 20PPM, 1.8V, 4
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-31-18S-40.500000T Packaging
Insepction
SIT1602BC-31-18S-40.500000T FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-31-18S-40.500000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-31-18S-40.500000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-31-18S-40.500000T?
SIT8209AC-21-18S-166.666000T SIT8209AC-21-18S-166.666000T SiTime, -20 TO 70C, 3225, 20PPM, 1.8V, 1, -, * 查看
SIT8208AI-G2-18S-33.333330T SIT8208AI-G2-18S-33.333330T SiTime, -40 TO 85C, 2520, 25PPM, 1.8V, 3, -, * 查看
04025A110GAT2A 04025A110GAT2A AVX Corporation, CAP CER 11PF 50V NP0 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
K821K10X7RF5UH5 K821K10X7RF5UH5 Vishay BC Components, CAP CER 820PF 50V X7R RADIAL, Radial, * 查看
06031A120GAT2A 06031A120GAT2A AVX Corporation, CAP CER 12PF 100V C0G/NP0 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
63MXG12000MEFC35X45 63MXG12000MEFC35X45 Rubycon, CAP ALUM 12000UF 20% 63V SNAP, Radial, Can - Snap-In, * 查看
20105000001P 20105000001P Littelfuse Inc., FUSE GLASS 500MA 250VAC 5X20MM, 5mm x 20mm, * 查看