购买 SIT1602BC-31-18N-77.760000T | SIT1602BC-31-18N-77.760000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-31-18N-77.760000T
SIT1602BC-31-18N-77.760000T
SIT1602BC-31-18N-77.760000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 20PPM, 1.8V, 7
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-31-18N-77.760000T Packaging
Insepction
SIT1602BC-31-18N-77.760000T FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-31-18N-77.760000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-31-18N-77.760000T price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-31-18N-77.760000T?
LNY2W153MSEJ LNY2W153MSEJ Nichicon, CAP ALUM 15000UF 20% 450V SCREW, Radial, Can - Screw Terminals, * 查看
XC6120C322NR-G XC6120C322NR-G Torex Semiconductor Ltd, IC SUPERVISOR 3.2V SSOT24-4, SC-82, * 查看
8345-B01A-T3M2-DB1B1B-2A 8345-B01A-T3M2-DB1B1B-2A E-T-A, CIR BRKR MAG-HYDR 2A 80VDC LEVER, -, * 查看
RWR84NR316FSS73 RWR84NR316FSS73 Vishay Dale, RES 0.316 OHM 7W 1% WW AXIAL, Axial, * 查看
RNCF2010BTC3K92 RNCF2010BTC3K92 Stackpole Electronics Inc., RES SMD 3.92K OHM 0.1% 1/3W 2010, 2010 (5025 Metric), * 查看
CRCW08051M00FKTB CRCW08051M00FKTB Vishay Dale, RES SMD 1M OHM 1% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
ERA-3ARB113V ERA-3ARB113V Panasonic Electronic Components, RES SMD 11K OHM 0.1% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
ESQT-108-02-G-D-350 ESQT-108-02-G-D-350 Samtec Inc., ELEVATED 2MM SOCKETS, -, * 查看
AXT140154 AXT140154 Panasonic Electric Works, CONN SOCKET .35MM 40POS SMD, -, * 查看
P08-016PLTC-A-G P08-016PLTC-A-G 3M, CONN PLUG 16POS .8MM VERT SMD, -, * 查看
03SB3M 03SB3M Delta Electronics, PWR ENT MOD RCPT IEC320-C14 PNL, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-31-18N-77.760000T
D# SIT1602BC-31-18N-77.760000T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 77.76MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-31-18N-77.760000T)
SIT1602BC-31-18N-77.760000T
D# 1473-SIT1602BC-31-18N-77.760000T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 77.7600MHZ H/LV-CMOS