购买 SIT1602BC-31-18N-4.096000Y | SIT1602BC-31-18N-4.096000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-31-18N-4.096000Y
SIT1602BC-31-18N-4.096000Y
SIT1602BC-31-18N-4.096000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 20PPM, 1.8V, 4
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-31-18N-4.096000Y Packaging
Insepction
SIT1602BC-31-18N-4.096000Y FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-31-18N-4.096000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-31-18N-4.096000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-31-18N-4.096000Y?
353WB3C614T 353WB3C614T CTS-Frequency Controls, OSC SMD HCMOS VCXO 61.44MHZ 5V, 6-SMD, No Lead, * 查看
SIT9120AI-2BF-25E200.000000E SIT9120AI-2BF-25E200.000000E SiTime, -40 TO 85C, 3225, 10PPM, 2.5V, 2, 6-SMD, No Lead, * 查看
hotIRF720S IRF720S Vishay Siliconix, MOSFET N-CH 400V 3.3A D2PAK, TO-263-3, D2Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB, * 查看
MA4Z15900L MA4Z15900L Panasonic Electronic Components, DIODE ARRAY GP 80V 100MA SMINI4, 4-SMD, Flat Leads, * 查看
8N4SV75LC-0165CDI 8N4SV75LC-0165CDI IDT, Integrated Device Technology Inc, IC OSC VCXO 100MHZ 6-CLCC, 6-CLCC, * 查看
BD37524FS-E2 BD37524FS-E2 Rohm Semiconductor, IC SOUND PROCESSOR 24-SSOP, 24-SOP (0.213", 5.40mm Width), * 查看
LQG15HS6N8H02D LQG15HS6N8H02D Murata, FIXED IND 6.8NH 600MA 220 MOHM, 0402 (1005 Metric), * 查看
1959780000 1959780000 Weidmuller, LMZF 5/15/135 3.5SW, -, * 查看
V24B8E200BF3 V24B8E200BF3 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 8V 200W, 9-DIP Module, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-31-18N-4.096000Y
D# SIT1602BC-31-18N-4.096000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 4.096MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-31-18N-4.096000Y)
SIT1602BC-31-18N-4.096000Y
D# 1473-SIT1602BC-31-18N-4.096000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 4.0960MHZ H/LV-CMOS