购买 SIT1602BC-31-18E-35.840000T | SIT1602BC-31-18E-35.840000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-31-18E-35.840000T
SIT1602BC-31-18E-35.840000T
SIT1602BC-31-18E-35.840000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 5032, 20PPM, 1.8V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-31-18E-35.840000T Packaging
Insepction
SIT1602BC-31-18E-35.840000T FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-31-18E-35.840000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-31-18E-35.840000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-31-18E-35.840000T?
ABM8W-12.0000MHZ-6-D1X-T3 ABM8W-12.0000MHZ-6-D1X-T3 Abracon LLC, CRYSTALS 12.0000MHZ 6PF SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
170823K250FB 170823K250FB Cornell Dubilier Electronics (CDE), CAP FILM 0.082UF 250VDC AXIAL, Axial, * 查看
MAL212827477E3 MAL212827477E3 Vishay BC Components, CAP ALUM 0.47UF 20% 40V RADIAL, Radial, * 查看
RL0603JR-070R51L RL0603JR-070R51L Yageo, RES SMD 0.51 OHM 5% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
CB2012T100MR CB2012T100MR Taiyo Yuden, FIXED IND 10UH 520MA 650 MOHM, 0805 (2012 Metric), * 查看
3-644457-3 3-644457-3 TE Connectivity AMP Connectors, CONN HEADER RT/A 3POS .100 TIN, -, * 查看
1041035117 1041035117 Molex, LLC, CONN FFC BOTTOM 51POS 0.50MM R/A, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-31-18E-35.840000T
D# SIT1602BC-31-18E-35.840000T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 35.84MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-31-18E-35.840000T)
SIT1602BC-31-18E-35.840000T
D# 1473-SIT1602BC-31-18E-35.840000T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 35.8400MHZ H/LV-CMOS