购买 SIT1602BC-23-XXS-40.500000E | SIT1602BC-23-XXS-40.500000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-23-XXS-40.500000E
SIT1602BC-23-XXS-40.500000E
SIT1602BC-23-XXS-40.500000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 50PPM, 2.25V-3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-23-XXS-40.500000E Packaging
Insepction
SIT1602BC-23-XXS-40.500000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-23-XXS-40.500000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-23-XXS-40.500000E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-23-XXS-40.500000E?
SIT1602BI-13-18E-40.000000E SIT1602BI-13-18E-40.000000E SiTime, OSC MEMS 40.0000MHZ LVCMOS SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
CDR31BX682AKWSAT CDR31BX682AKWSAT Vishay Vitramon, CAP CER 6800PF 50V BX 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
ALS80H243DE040 ALS80H243DE040 KEMET, CAP ALUM 24000UF 20% 40V SCREW, Radial, Can - Screw Terminals, * 查看
LAQ2G271MELC35 LAQ2G271MELC35 Nichicon, CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP, Radial, Can - Snap-In, * 查看
IXGH32N60B IXGH32N60B IXYS, IGBT 600V 60A 200W TO247AD, TO-247-3, * 查看
hotBTA24-600CW BTA24-600CW STMicroelectronics, TRIAC ALTERNISTOR 600V TO220AB, TO-220-3, * 查看
VS-12CWQ04FNTRLHM3 VS-12CWQ04FNTRLHM3 Vishay Semiconductor Diodes Division, DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V 6A DPAK, TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63, * 查看
hotINA134UA INA134UA Texas Instruments, IC AUDIO DIFF RCVR 8-SO, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
90337-DC 90337-DC Anaren, RF MOD SINGLE SB 4GHZ-8GHZ, Module, * 查看
BFM-1C-05E BFM-1C-05E Comus International, RELAY REED SPDT .25A 5V, -, * 查看
1050020:0211 1050020:0211 Phoenix Contact, ZACK STRIP 10-SECTION WHITE, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-23-XXS-40.500000E
D# SIT1602BC-23-XXS-40.500000E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 40.5MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-23-XXS-40.500000E)
SIT1602BC-23-XXS-40.500000E
D# 1473-SIT1602BC-23-XXS-40.500000E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 40.5000MHZ H/LV-CMOS