购买 SIT1602BC-23-XXN-32.768000E | SIT1602BC-23-XXN-32.768000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-23-XXN-32.768000E
SIT1602BC-23-XXN-32.768000E
SIT1602BC-23-XXN-32.768000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 50PPM, 2.25V-3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-23-XXN-32.768000E Packaging
Insepction
SIT1602BC-23-XXN-32.768000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-23-XXN-32.768000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-23-XXN-32.768000E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-23-XXN-32.768000E?
SIT9120AI-1D2-33E74.175824Y SIT9120AI-1D2-33E74.175824Y SiTime, -40 TO 85C, 7050, 25PPM, 3.3V, 7, 6-SMD, No Lead, * 查看
06031A101GAT2A 06031A101GAT2A AVX Corporation, CAP CER 100PF 100V C0G/NP0 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
hotSSB43L-E3/52T SSB43L-E3/52T Vishay Semiconductor Diodes Division, DIODE SCHOTTKY 30V 4A DO214AA, DO-214AA, SMB, * 查看
hotLM2936MX-3.3 LM2936MX-3.3 Texas Instruments, IC REG LINEAR 3.3V 50MA 8SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
1TL55-21 1TL55-21 Honeywell Sensing and Productivity Solutions, SWITCH TOGGLE SPST 15A 125V, -, * 查看
ESQT-125-02-GF-D-750 ESQT-125-02-GF-D-750 Samtec Inc., ELEVATED 2MM SOCKETS, -, * 查看
IML0212D05 IML0212D05 XP Power, DC-DC CONVERTER, 2W, SIP7, MEDIC, 7-SIP Module, 5 Leads, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-23-XXN-32.768000E
D# SIT1602BC-23-XXN-32.768000E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 32.768MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-23-XXN-32.768000E)
SIT1602BC-23-XXN-32.768000E
D# 1473-SIT1602BC-23-XXN-32.768000E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 32.7680MHZ H/LV-CMOS