购买 SIT1602BC-23-XXE-38.400000D | SIT1602BC-23-XXE-38.400000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-23-XXE-38.400000D
SIT1602BC-23-XXE-38.400000D
SIT1602BC-23-XXE-38.400000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 50PPM, 2.25V-3
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-23-XXE-38.400000D Packaging
Insepction
SIT1602BC-23-XXE-38.400000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-23-XXE-38.400000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-23-XXE-38.400000D price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-23-XXE-38.400000D?
1210J0250391JCR 1210J0250391JCR Knowles Syfer, CAP CER 390PF 25V C0G/NP0 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
C324C159C3G5TA C324C159C3G5TA KEMET, CAP CER 1.5PF 25V C0G RADIAL, Radial, * 查看
MS27468E13B4S MS27468E13B4S Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT 4POS JAM NUT W/SCKT, -, * 查看
TV06RW-21-41JA-LC TV06RW-21-41JA-LC Amphenol Aerospace Operations, CONN PLUG HSG FMALE 41POS INLINE, -, * 查看
ESA24DTBN ESA24DTBN Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 48POS 0.125, -, * 查看
ASM06DRSS ASM06DRSS Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156, -, * 查看
ECC05DRTN-S13 ECC05DRTN-S13 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 10POS 0.100, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-23-XXE-38.400000D
D# SIT1602BC-23-XXE-38.400000D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 38.4MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-23-XXE-38.400000D)
SIT1602BC-23-XXE-38.400000D
D# 1473-SIT1602BC-23-XXE-38.400000D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 38.4000MHZ H/LV-CMOS