购买 SIT1602BC-23-33S-66.666660D | SIT1602BC-23-33S-66.666660D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-23-33S-66.666660D
SIT1602BC-23-33S-66.666660D
SIT1602BC-23-33S-66.666660D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 50PPM, 3.3V, 6
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-23-33S-66.666660D Packaging
Insepction
SIT1602BC-23-33S-66.666660D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-23-33S-66.666660D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-23-33S-66.666660D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-23-33S-66.666660D?
SIT1602BI-11-30E-4.000000E SIT1602BI-11-30E-4.000000E SiTime, -40 TO 85C, 2520, 20PPM, 3.0V, 4, -, * 查看
MD015A472JAB MD015A472JAB AVX Corporation, CAP CER 4700PF 50V NP0 2-DIP, 2-DIP, * 查看
TPD11FGRA0 TPD11FGRA0 TE Connectivity ALCOSWITCH Switches, SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 20V, -, * 查看
EFG(03)-240X240 EFG(03)-240X240 KEMET, FLEX SUPP. SHEET 240X240X0.3, -, * 查看
SFR2500001000JA100 SFR2500001000JA100 Vishay BC Components, RES 100 OHM 0.4W 5% AXIAL, Axial, * 查看
9T08052A2870BAHFT 9T08052A2870BAHFT Yageo, RES SMD 287 OHM 0.1% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
995136 995136 Weidmuller, CONN TERM BLK PCB 5.08MM 8POS OR, -, * 查看
0764553604 0764553604 Molex, LLC, IMPACT BP 2X16 GL SN, -, * 查看
VE-243-IY-F2 VE-243-IY-F2 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 24V 50W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-23-33S-66.666660D
D# SIT1602BC-23-33S-66.666660D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.66666MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-23-33S-66.666660D)