购买 SIT1602BC-23-33S-66.666000G | SIT1602BC-23-33S-66.666000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-23-33S-66.666000G
SIT1602BC-23-33S-66.666000G
SIT1602BC-23-33S-66.666000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 50PPM, 3.3V, 6
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-23-33S-66.666000G Packaging
Insepction
SIT1602BC-23-33S-66.666000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-23-33S-66.666000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-23-33S-66.666000G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-23-33S-66.666000G?
T543V685M050AHE065 T543V685M050AHE065 KEMET, CAP TANT POLY 6.8UF 50V 7343, 2917 (7343 Metric), * 查看
RDE5C2A5R0C0K1H03B RDE5C2A5R0C0K1H03B Murata, CAP CER 5PF 100V NP0 RADIAL, Radial, * 查看
K105K20X7RF5UH5 K105K20X7RF5UH5 Vishay BC Components, CAP CER 1UF 50V X7R RADIAL, Radial, * 查看
ISL91132IILZ-T ISL91132IILZ-T Intersil, IC REG BOOST PROG 1.8A 16WLCSP, 16-UFBGA, WLCSP, * 查看
hotMAX6389XS31D2+T MAX6389XS31D2+T Maxim Integrated, IC MPU/RESET CIRC 3.08V SC70-4, SC-82A, SOT-343, * 查看
hotSMCJ58A SMCJ58A Bourns Inc., TVS DIODE 58VWM 93.6VC DO214AB, DO-214AB, SMC, * 查看
L30030G3SQ L30030G3SQ Littelfuse Inc., FUSE BLOCK CART 480V 30A CHASSIS, -, * 查看
AFD50-12-10PY-6141 AFD50-12-10PY-6141 TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN RCPT HSNG MALE 10POS PNL MT, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-23-33S-66.666000G
D# SIT1602BC-23-33S-66.666000G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.666MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-23-33S-66.666000G)
SIT1602BC-23-33S-66.666000G
D# 1473-SIT1602BC-23-33S-66.666000G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6660MHZ H/LV-CMOS