购买 SIT1602BC-23-33N-35.840000E | SIT1602BC-23-33N-35.840000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-23-33N-35.840000E
SIT1602BC-23-33N-35.840000E
SIT1602BC-23-33N-35.840000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 50PPM, 3.3V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-23-33N-35.840000E Packaging
Insepction
SIT1602BC-23-33N-35.840000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-23-33N-35.840000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-23-33N-35.840000E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-23-33N-35.840000E?
NX7002BKMBYL NX7002BKMBYL Nexperia USA Inc., MOSFET N-CH 60V SGL 3-DFN1006B, 3-XFDFN, * 查看
hotMMBT4400 MMBT4400 Fairchild/ON Semiconductor, TRANS NPN 40V 0.6A SOT-23, TO-236-3, SC-59, SOT-23-3, * 查看
VCO132-16IO7 VCO132-16IO7 IXYS, MOD THYRISTOR 1600V 130A ECOPAC2, ECO-PAC2, * 查看
MT46V32M8P-5B:GTR MT46V32M8P-5B:GTR Micron Technology Inc., IC SDRAM 256MBIT 200MHZ 66TSOP, 66-TSSOP (0.400", 10.16mm Width), * 查看
8N3SV75KC-0151CDI8 8N3SV75KC-0151CDI8 IDT, Integrated Device Technology Inc, IC OSC VCXO 150MHZ 6-CLCC, 6-CLCC, * 查看
3120-F5P4-P7T1-W01D-30A 3120-F5P4-P7T1-W01D-30A E-T-A, CIR BRKR THRM 30A 250VAC 50VDC, -, * 查看
RN55E5620BRE6 RN55E5620BRE6 Vishay Dale, RES 562 OHM 1/8W .1% AXIAL, Axial, * 查看
VO3832500000G VO3832500000G Amphenol Anytek, TERM BLOCK HDR 38POS VERT 3.81MM, -, * 查看
951417-9010806-AR 951417-9010806-AR 3M, CONN HDR STR STACK 17POS 2MM T/H, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-23-33N-35.840000E
D# SIT1602BC-23-33N-35.840000E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 35.84MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-23-33N-35.840000E)
SIT1602BC-23-33N-35.840000E
D# 1473-SIT1602BC-23-33N-35.840000E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 35.8400MHZ H/LV-CMOS