购买 SIT1602BC-23-33N-3.570000G | SIT1602BC-23-33N-3.570000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-23-33N-3.570000G
SIT1602BC-23-33N-3.570000G
SIT1602BC-23-33N-3.570000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 50PPM, 3.3V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-23-33N-3.570000G Packaging
Insepction
SIT1602BC-23-33N-3.570000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-23-33N-3.570000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-23-33N-3.570000G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-23-33N-3.570000G?
ECQ-E6393KFW ECQ-E6393KFW Panasonic Electronic Components, CAP FILM 0.039UF 10% 630VDC RAD, Radial, * 查看
PQ025EZ01ZZ PQ025EZ01ZZ Sharp Microelectronics, IC REG LINEAR 2.5V 1A SC63, TO-252-6, DPak (5 Leads + Tab), * 查看
AV1911D124Q04 AV1911D124Q04 TE Connectivity ALCOSWITCH Switches, SWITCH PUSHBUTTON SPST 3A 250V, -, * 查看
RNC55J3160BSRSL RNC55J3160BSRSL Vishay Dale, RES 316 OHM 1/8W .1% AXIAL, Axial, * 查看
Y1365V0205BQ9U Y1365V0205BQ9U Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group), RES ARRAY 4 RES MULT OHM 8SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
RNCF2512BTC27R4 RNCF2512BTC27R4 Stackpole Electronics Inc., RES SMD 27.4 OHM 0.1% 1W 2512, 2512 (6432 Metric), * 查看
RC1005F4R32CS RC1005F4R32CS Samsung, RESISTOR 0402 4.32OHM 0.0625W, -, * 查看
ERJ-P6WF1052V ERJ-P6WF1052V Panasonic Electronic Components, RES SMD 10.5K OHM 1% 1/2W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
VD2131500000G VD2131500000G Amphenol Anytek, TERM BLOCK PLUG 21POS STR 3.81MM, -, * 查看
0527932470 0527932470 Molex, LLC, CONN FPC TOP 24POS 1.00MM R/A, -, * 查看
D38999/26FB2SE-LC D38999/26FB2SE-LC TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN PLUG HSG FMALE 2POS INLINE, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-23-33N-3.570000G
D# SIT1602BC-23-33N-3.570000G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 3.57MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-23-33N-3.570000G)
SIT1602BC-23-33N-3.570000G
D# 1473-SIT1602BC-23-33N-3.570000G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 3.5700MHZ H/LV-CMOS