购买 SIT1602BC-23-33E-3.570000E | SIT1602BC-23-33E-3.570000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-23-33E-3.570000E
SIT1602BC-23-33E-3.570000E
SIT1602BC-23-33E-3.570000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 50PPM, 3.3V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-23-33E-3.570000E Packaging
Insepction
SIT1602BC-23-33E-3.570000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-23-33E-3.570000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-23-33E-3.570000E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-23-33E-3.570000E?
M39006/09-8341 M39006/09-8341 Vishay Sprague, CAP TANT 20UF 10% 60V AXIAL, Axial, * 查看
DDB6U144N16R DDB6U144N16R Infineon Technologies Industrial Power and Controls Americas, DIODE MOD CHOPPER-IGBT 1600V 60A, -, * 查看
RT0603CRE0718RL RT0603CRE0718RL Yageo, RES SMD 18 OHM 0.25% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
ER1025-00JM ER1025-00JM API Delevan Inc., FIXED IND 150NH 1.2A 100 MOHM TH, Axial, * 查看
VBF211-75 VBF211-75 Cinch Connectivity Solutions Vitelec, CONN BNC JACK R/A 75 OHM PCB, -, * 查看
MAX6384XS26D3+ MAX6384XS26D3+ Maxim Integrated, IC MPU/RESET CIRC 2.63V SC70-4, SC-82A, SOT-343, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-23-33E-3.570000E
D# SIT1602BC-23-33E-3.570000E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 3.57MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-23-33E-3.570000E)
SIT1602BC-23-33E-3.570000E
D# 1473-SIT1602BC-23-33E-3.570000E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 3.5700MHZ H/LV-CMOS