购买 SIT1602BC-23-30S-37.500000G | SIT1602BC-23-30S-37.500000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-23-30S-37.500000G
SIT1602BC-23-30S-37.500000G
SIT1602BC-23-30S-37.500000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 50PPM, 3.0V, 3
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-23-30S-37.500000G Packaging
Insepction
SIT1602BC-23-30S-37.500000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-23-30S-37.500000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-23-30S-37.500000G price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-23-30S-37.500000G?
WSL40264L000FEB WSL40264L000FEB Vishay Dale, RES SMD 0.004 OHM 1% 3W 4026, 4026, * 查看
MCT06030D5119BP500 MCT06030D5119BP500 Vishay Beyschlag, RES SMD 51.1 OHM 0.1% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
AT0805BRD07357RL AT0805BRD07357RL Yageo, RES SMD 357 OHM 0.1% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
09-0513-10T 09-0513-10T Aries Electronics, CONN SOCKET SIP 9POS GOLD, -, * 查看
2-84953-0 2-84953-0 TE Connectivity AMP Connectors, CONN FPC TOP 20POS 1.00MM R/A, -, * 查看