购买 SIT1602BC-23-30E-35.840000E | SIT1602BC-23-30E-35.840000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-23-30E-35.840000E
SIT1602BC-23-30E-35.840000E
SIT1602BC-23-30E-35.840000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 50PPM, 3.0V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-23-30E-35.840000E Packaging
Insepction
SIT1602BC-23-30E-35.840000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-23-30E-35.840000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-23-30E-35.840000E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-23-30E-35.840000E?
AST3TQ53-T-40.000MHZ-5-C-T5 AST3TQ53-T-40.000MHZ-5-C-T5 Abracon LLC, OSC TCXO 40.000MHZ LVCMOS SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
hot04023J0R3PBSTR 04023J0R3PBSTR AVX Corporation, CAP THIN FILM 0.3PF 25V 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
0805Y5000392KDR 0805Y5000392KDR Knowles Syfer, CAP CER 3900PF 500V X7R 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
C328C111KAG5TA C328C111KAG5TA KEMET, CAP CER RAD 110PF 250V C0G 10%, -, * 查看
CBR06C308A5GAC CBR06C308A5GAC KEMET, CAP CER 0.3PF 50V NP0 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
hotAD8402ARZ10-REEL AD8402ARZ10-REEL Analog Devices Inc., IC POT DIG DUAL 10K 8BIT 14SOIC, 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
A165L-ARM-24D-1 A165L-ARM-24D-1 Omron Automation and Safety, SWITCH PUSHBUTTON SPDT 5A 125V, -, * 查看
TVS06RF-21-39HB-LC TVS06RF-21-39HB-LC Amphenol Aerospace Operations, CONN PLUG HSG MALE 39POS INLINE, -, * 查看
8LT525B07SB-LC 8LT525B07SB-LC Souriau, CONN PLUG HSG FMALE 99POS INLINE, -, * 查看
RMM43DSXI RMM43DSXI Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 86POS 0.156, -, * 查看
VE-BN2-EU-S VE-BN2-EU-S Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 15V 200W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-23-30E-35.840000E
D# SIT1602BC-23-30E-35.840000E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 35.84MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-23-30E-35.840000E)
SIT1602BC-23-30E-35.840000E
D# 1473-SIT1602BC-23-30E-35.840000E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 35.8400MHZ H/LV-CMOS