购买 SIT1602BC-23-30E-3.570000G | SIT1602BC-23-30E-3.570000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-23-30E-3.570000G
SIT1602BC-23-30E-3.570000G
SIT1602BC-23-30E-3.570000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 50PPM, 3.0V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-23-30E-3.570000G Packaging
Insepction
SIT1602BC-23-30E-3.570000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-23-30E-3.570000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-23-30E-3.570000G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-23-30E-3.570000G?
SIT8208AI-23-28S-66.666000Y SIT8208AI-23-28S-66.666000Y SiTime, -40 TO 85C, 3225, 50PPM, 2.8V, 6, -, * 查看
3120-F323-P7T1-W19FG4-10A 3120-F323-P7T1-W19FG4-10A E-T-A, CIR BRKR THRM 10A 250VAC 50VDC, -, * 查看
W33-T2N1Q-5 W33-T2N1Q-5 TE Connectivity Potter & Brumfield Relays, CIR BRKR THRM 5A 250VAC 50VDC, -, * 查看
0633B 0633B C&K, HDWR HEXNUT 3/8-32 NEF-2B THR, -, * 查看
CMF55221K00FKRE CMF55221K00FKRE Vishay Dale, RES 221K OHM 1/2W 1% AXIAL, Axial, * 查看
RT1206CRE0747R5L RT1206CRE0747R5L Yageo, RES SMD 47.5 OHM 0.25% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
CLT-125-02-S-D-BE-A-K-TR CLT-125-02-S-D-BE-A-K-TR Samtec Inc., 2MM SOCKET STRIPS, -, * 查看
D38999/20FH35JC D38999/20FH35JC TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN RCPT 100POS FLANGE W/SKT, -, * 查看
MS3126P16-8S MS3126P16-8S Amphenol Industrial Operations, CONN PLUG 8POS STRAIGHT W/SCKT, -, * 查看
RB-1215S/P RB-1215S/P Recom Power, CONV DC/DC 1W 12VIN 15VOUT, 7-SIP Module, 5 Leads, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-23-30E-3.570000G
D# SIT1602BC-23-30E-3.570000G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 3.57MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-23-30E-3.570000G)
SIT1602BC-23-30E-3.570000G
D# 1473-SIT1602BC-23-30E-3.570000G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 3.5700MHZ H/LV-CMOS