购买 SIT1602BC-23-28N-33.330000E | SIT1602BC-23-28N-33.330000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-23-28N-33.330000E
SIT1602BC-23-28N-33.330000E
SIT1602BC-23-28N-33.330000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 50PPM, 2.8V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-23-28N-33.330000E Packaging
Insepction
SIT1602BC-23-28N-33.330000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-23-28N-33.330000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-23-28N-33.330000E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-23-28N-33.330000E?
SIT9120AI-1C2-25E166.666000T SIT9120AI-1C2-25E166.666000T SiTime, -40 TO 85C, 5032, 25PPM, 2.5V, 1, 6-SMD, No Lead, * 查看
ECW-H12513HVB ECW-H12513HVB Panasonic Electronic Components, CAP FILM 0.051UF 3% 1.25KVDC RAD, Radial, * 查看
IRF9520STRR IRF9520STRR Vishay Siliconix, MOSFET P-CH 100V 6.8A D2PAK, TO-263-3, D2Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB, * 查看
LT6656AIDC-5#TRMPBF LT6656AIDC-5#TRMPBF Linear Technology, IC VREF SERIES 5V 6DFN, 6-WFDFN Exposed Pad, * 查看
AT219A AT219A NKK Switches, CAP JWS BARRIER FLANGE BLACK, -, * 查看
P3519R-224J P3519R-224J API Delevan Inc., FIXED IND 220UH 244MA 4.94 OHM, Nonstandard, * 查看
0934050314 0934050314 Molex, LLC, 14CCT REVERSE PICOFLEX SMT HEADE, -, * 查看
SJT07RT-14-19P SJT07RT-14-19P Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT 19POS JAM NUT PINS, -, * 查看
MS3470A22-55PZ MS3470A22-55PZ Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT 55POS WALL MNT PINS, -, * 查看
VI-J74-MX-F4 VI-J74-MX-F4 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 48V 75W, Half Brick, * 查看
SI5334M-B04345-GMR SI5334M-B04345-GMR Silicon Labs, 4-OUTPUT, ANY FREQUENCY(<200MHZ), 24-VFQFN Exposed Pad, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-23-28N-33.330000E
D# SIT1602BC-23-28N-33.330000E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.33MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-23-28N-33.330000E)
SIT1602BC-23-28N-33.330000E
D# 1473-SIT1602BC-23-28N-33.330000E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.3300MHZ H/LV-CMOS