购买 SIT1602BC-23-28N-12.000000D | SIT1602BC-23-28N-12.000000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-23-28N-12.000000D
SIT1602BC-23-28N-12.000000D
SIT1602BC-23-28N-12.000000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 50PPM, 2.8V, 1
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-23-28N-12.000000D Packaging
Insepction
SIT1602BC-23-28N-12.000000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-23-28N-12.000000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-23-28N-12.000000D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-23-28N-12.000000D?
35JZV10M5X6.1 35JZV10M5X6.1 Rubycon, CAP ALUM 10UF 20% 35V SMD, Radial, Can - SMD, * 查看
LM3370TLX-3008/NOPB LM3370TLX-3008/NOPB Texas Instruments, IC REG BUCK 1.2V/2V 0.6A 20USMD, 20-UFBGA, * 查看
RN50C6652FRSL RN50C6652FRSL Vishay Dale, RES 66.5K OHM 1/20W 1% AXIAL, Axial, * 查看
CA3102E18-12PBF80-05 CA3102E18-12PBF80-05 ITT Cannon, LLC, CONN RCPT 6 POS BOX MNT W/PINS, -, * 查看
VE-B2K-CX-F2 VE-B2K-CX-F2 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 40V 75W, Full Brick, * 查看
VI-23J-EV VI-23J-EV Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 36V 150W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-23-28N-12.000000D
D# SIT1602BC-23-28N-12.000000D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 12MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-23-28N-12.000000D)
SIT1602BC-23-28N-12.000000D
D# 1473-SIT1602BC-23-28N-12.000000D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 12.0000MHZ H/LV-CMOS