购买 SIT1602BC-23-28E-33.330000E | SIT1602BC-23-28E-33.330000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-23-28E-33.330000E
SIT1602BC-23-28E-33.330000E
SIT1602BC-23-28E-33.330000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 50PPM, 2.8V, 3
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-23-28E-33.330000E Packaging
Insepction
SIT1602BC-23-28E-33.330000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-23-28E-33.330000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-23-28E-33.330000E price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-23-28E-33.330000E?
FK2400013 FK2400013 Diodes Incorporated, OSCILLATOR XO 24.000MHZ CMOS SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
SIT1602BI-71-XXE-33.300000E SIT1602BI-71-XXE-33.300000E SiTime, -40 TO 85C, 2016, 20PPM, 2.25V-3, -, * 查看
SIT1602AI-83-33E-66.000000T SIT1602AI-83-33E-66.000000T SiTime, OSC XO 3.3V 66MHZ OE, 4-SMD, No Lead, * 查看
VJ1808A330KBGAT4X VJ1808A330KBGAT4X Vishay Vitramon, CAP CER 33PF 1KV NP0 1808, 1808 (4520 Metric), * 查看
hotSTW20NB50 STW20NB50 STMicroelectronics, MOSFET N-CH 500V 20A TO-247, TO-247-3, * 查看
ISL9111AEH30Z-T ISL9111AEH30Z-T Intersil, IC REG BOOST 3V 0.8A SYNC SOT23, SOT-23-6, * 查看
RT0805WRE07360RL RT0805WRE07360RL Yageo, RES SMD 360 OHM 0.05% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
0039306062 0039306062 Molex, LLC, MINI FIT HDR ASSY 6POS, -, * 查看
PT4831C PT4831C Texas Instruments, CONV DC-DC TRPL-VO 9A SMD, 21-SMD Module, * 查看
XC9236C1CC4R-G XC9236C1CC4R-G Torex Semiconductor Ltd, 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-23-28E-33.330000E
D# SIT1602BC-23-28E-33.330000E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.33MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-23-28E-33.330000E)
SIT1602BC-23-28E-33.330000E
D# 1473-SIT1602BC-23-28E-33.330000E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.3300MHZ H/LV-CMOS