购买 SIT1602BC-23-25S-33.333300D | SIT1602BC-23-25S-33.333300D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-23-25S-33.333300D
SIT1602BC-23-25S-33.333300D
SIT1602BC-23-25S-33.333300D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 50PPM, 2.5V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-23-25S-33.333300D Packaging
Insepction
SIT1602BC-23-25S-33.333300D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-23-25S-33.333300D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-23-25S-33.333300D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-23-25S-33.333300D?
1206J0160561JDT 1206J0160561JDT Knowles Syfer, CAP CER 560PF 16V X7R 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
hotDAC8562SDGST DAC8562SDGST Texas Instruments, IC DAC 16BIT SRL DUAL 10MSOP, 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width), * 查看
2026-25-C13 2026-25-C13 Bourns Inc., GDT 250V 20% 20KA THROUGH HOLE, Axial Cylinder, 3 Lead (Radial Bend), * 查看
FM09A250V2AS FM09A250V2AS Eaton, FUSE GOVT 250V, -, * 查看
M55342E06B78B7RTI M55342E06B78B7RTI Vishay Dale, RES SMD 78.7KOHM 0.1% 0.15W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
AIUR-08-820K AIUR-08-820K Abracon LLC, FIXED IND 82UH 1.9A 140 MOHM TH, Radial, * 查看
BKT-167-05-F-V-S-A-P BKT-167-05-F-V-S-A-P Samtec Inc., 1MM SURFACE MOUNT STRIP, -, * 查看
ACT90ME26SA-3025 ACT90ME26SA-3025 TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN RCPT 26POS FLANGE W/SKT, -, * 查看
D38999/20JJ35HN D38999/20JJ35HN TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN RCPT 128POS FLANGE W/PINS, -, * 查看
EBA06DCMT-S288 EBA06DCMT-S288 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.125, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-23-25S-33.333300D
D# SIT1602BC-23-25S-33.333300D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.3333MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-23-25S-33.333300D)
SIT1602BC-23-25S-33.333300D
D# 1473-SIT1602BC-23-25S-33.333300D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.3333MHZ H/LV-CMOS