购买 SIT1602BC-23-25E-7.372800G | SIT1602BC-23-25E-7.372800G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-23-25E-7.372800G
SIT1602BC-23-25E-7.372800G
SIT1602BC-23-25E-7.372800G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 50PPM, 2.5V, 7
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-23-25E-7.372800G Packaging
Insepction
SIT1602BC-23-25E-7.372800G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-23-25E-7.372800G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-23-25E-7.372800G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-23-25E-7.372800G?
SIT1602BI-71-33E-50.000000G SIT1602BI-71-33E-50.000000G SiTime, -40 TO 85C, 2016, 20PPM, 3.3V, 5, -, * 查看
SIT1602BC-72-28N-65.000000E SIT1602BC-72-28N-65.000000E SiTime, -20 TO 70C, 2016, 25PPM, 2.8V, 6, -, * 查看
SIT1602BC-71-28N-74.175824E SIT1602BC-71-28N-74.175824E SiTime, -20 TO 70C, 2016, 20PPM, 2.8V, 7, -, * 查看
SIT1602BC-72-30E-54.000000D SIT1602BC-72-30E-54.000000D SiTime, -20 TO 70C, 2016, 25PPM, 3.0V, 5, -, * 查看
0034.4242 0034.4242 Schurter Inc., FUSE BOARD MNT 200MA 125VAC/VDC, Radial, Can, * 查看
CMF5520K500BEBF CMF5520K500BEBF Vishay Dale, RES 20.5K OHM 1/2W 0.1% AXIAL, Axial, * 查看
OM2025E-R58 OM2025E-R58 Ohmite, RES 2K OHM 1W 5% AXIAL, Axial, * 查看
M55342K02B3B65RT5 M55342K02B3B65RT5 Vishay Dale, RES SMD 3.65K OHM 0.1% 1/8W 0505, 0505 (1313 Metric), * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-23-25E-7.372800G
D# SIT1602BC-23-25E-7.372800G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 7.3728MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-23-25E-7.372800G)
SIT1602BC-23-25E-7.372800G
D# 1473-SIT1602BC-23-25E-7.372800G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 7.3728MHZ H/LV-CMOS