购买 SIT1602BC-23-25E-35.840000D | SIT1602BC-23-25E-35.840000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-23-25E-35.840000D
SIT1602BC-23-25E-35.840000D
SIT1602BC-23-25E-35.840000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 50PPM, 2.5V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-23-25E-35.840000D Packaging
Insepction
SIT1602BC-23-25E-35.840000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-23-25E-35.840000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-23-25E-35.840000D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-23-25E-35.840000D?
SIT1602BC-21-30N-72.000000E SIT1602BC-21-30N-72.000000E SiTime, -20 TO 70C, 3225, 20PPM, 3.0V, 7, -, * 查看
1812SA390MAT1A 1812SA390MAT1A AVX Corporation, CAP CER 39PF 1.5KV NP0 1812, 1812 (4532 Metric), * 查看
MALREKA05KL310X00K MALREKA05KL310X00K Vishay BC Components, CAP ALUM 100UF 20% 400V RADIAL, Radial, Can, * 查看
BC618 BC618 ON Semiconductor, TRANS NPN DARL 55V 1A TO-92, TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA), * 查看