购买 SIT1602BC-23-18S-33.333300D | SIT1602BC-23-18S-33.333300D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-23-18S-33.333300D
SIT1602BC-23-18S-33.333300D
SIT1602BC-23-18S-33.333300D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 50PPM, 1.8V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-23-18S-33.333300D Packaging
Insepction
SIT1602BC-23-18S-33.333300D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-23-18S-33.333300D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-23-18S-33.333300D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-23-18S-33.333300D?
BFC237514683 BFC237514683 Vishay BC Components, CAP FILM 0.068UF 5% 630VDC RAD, Radial, * 查看
VJ0805D100GXAAC VJ0805D100GXAAC Vishay Vitramon, CAP CER 10PF 50V C0G/NP0 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
C1206C393G5JACAUTO C1206C393G5JACAUTO KEMET, CAP CER 1206 39NF 50V U2J 2%, -, * 查看
SN74ABT240AN SN74ABT240AN Texas Instruments, IC INVERTER DUAL 4-INPUT 20DIP, 20-DIP (0.300", 7.62mm), * 查看
LTC1288IS8#PBF LTC1288IS8#PBF Linear Technology, IC A/D CONV SAMPLING 12BIT 8SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
M2T12TXG13-DA M2T12TXG13-DA NKK Switches, SWITCH ROCKER SPDT 0.4VA 28V, -, * 查看
CMF507K5000BHEK CMF507K5000BHEK Vishay Dale, RES 7.5K OHM 1/4W .1% AXIAL, Axial, * 查看
FCE17E09SA6EB FCE17E09SA6EB Amphenol Commercial Products, CONN D-SUB RCPT 9POS R/A SOLDER, -, * 查看
S24SE15001NDFA S24SE15001NDFA Delta Electronics, DC/DC CONVERTER 20W 15V 1.33A, 6-DIP Module, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-23-18S-33.333300D
D# SIT1602BC-23-18S-33.333300D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.3333MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-23-18S-33.333300D)
SIT1602BC-23-18S-33.333300D
D# 1473-SIT1602BC-23-18S-33.333300D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.3333MHZ H/LV-CMOS