购买 SIT1602BC-23-18S-32.768000E | SIT1602BC-23-18S-32.768000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-23-18S-32.768000E
SIT1602BC-23-18S-32.768000E
SIT1602BC-23-18S-32.768000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 50PPM, 1.8V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-23-18S-32.768000E Packaging
Insepction
SIT1602BC-23-18S-32.768000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-23-18S-32.768000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-23-18S-32.768000E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-23-18S-32.768000E?
0505J1000130GQT 0505J1000130GQT Knowles Syfer, CAP CER 13PF 100V C0G/NP0 0505, 0505 (1313 Metric), * 查看
hotIRFR120ATM IRFR120ATM Fairchild/ON Semiconductor, MOSFET N-CH 100V 8.4A DPAK, TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63, * 查看
V71672510000G V71672510000G Amphenol Anytek, TERM BLOCK HDR 16POS 90DEG 5MM, -, * 查看
MTSW-110-09-G-D-440 MTSW-110-09-G-D-440 Samtec Inc., CONN HEADER 20POS .100" TH GLD, -, * 查看
TVPS00RK-19-32HB TVPS00RK-19-32HB Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT MALE 32POS GOLD CRIMP, -, * 查看
RBM22DRMN-S288 RBM22DRMN-S288 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 44POS 0.156, -, * 查看
VE-JNL-IX-F4 VE-JNL-IX-F4 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 28V 75W, Half Brick, * 查看
ISL88001IE31Z-TK ISL88001IE31Z-TK Renesas Electronics America, IC VOLT SUPERVISOR 3.09V SC-70, SC-70, SOT-323, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-23-18S-32.768000E
D# SIT1602BC-23-18S-32.768000E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 32.768MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-23-18S-32.768000E)
SIT1602BC-23-18S-32.768000E
D# 1473-SIT1602BC-23-18S-32.768000E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 32.7680MHZ H/LV-CMOS