购买 SIT1602BC-23-18N-77.760000D | SIT1602BC-23-18N-77.760000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-23-18N-77.760000D
SIT1602BC-23-18N-77.760000D
SIT1602BC-23-18N-77.760000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 50PPM, 1.8V, 7
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-23-18N-77.760000D Packaging
Insepction
SIT1602BC-23-18N-77.760000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-23-18N-77.760000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-23-18N-77.760000D price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-23-18N-77.760000D?
VS-16RIA120M VS-16RIA120M Vishay Semiconductor Diodes Division, SCR 1200V 35A TO48, TO-208AA, TO-48-3, Stud, * 查看
CY24902ZXCT CY24902ZXCT Cypress Semiconductor Corp, IC CLOCK GEN FIELD PRG 8-TSSOP, 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), * 查看
BK/AGX-4/10 BK/AGX-4/10 Eaton, FUSE GLASS 400MA 250V BULK, 8AG, 1/4" x 1", * 查看
203-222-1-61-203-4-1-13 203-222-1-61-203-4-1-13 Sensata Technologies/Airpax, CIR BRKR 20A 32VDC ROCKER, -, * 查看