购买 SIT1602BC-22-XXS-66.666600D | SIT1602BC-22-XXS-66.666600D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-22-XXS-66.666600D
SIT1602BC-22-XXS-66.666600D
SIT1602BC-22-XXS-66.666600D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 25PPM, 2.25V-3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-22-XXS-66.666600D Packaging
Insepction
SIT1602BC-22-XXS-66.666600D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-22-XXS-66.666600D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-22-XXS-66.666600D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-22-XXS-66.666600D?
SIT8008BI-33-33E-32.000000T SIT8008BI-33-33E-32.000000T SiTime, OSC MEMS 32.0000MHZ LVCMOS SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
GRM033R61A225ME47D GRM033R61A225ME47D Murata, CAP CER 2.2UF 10V X5R 0201, 0201 (0603 Metric), * 查看
3120-F323-P7T1-W19DG4-6A 3120-F323-P7T1-W19DG4-6A E-T-A, CIR BRKR THRM 6A 250VAC 50VDC, -, * 查看
RG3216P-2153-C-T5 RG3216P-2153-C-T5 Susumu, RES SMD 215K OHM 0.25% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
CSR1225FK33L0 CSR1225FK33L0 Stackpole Electronics Inc., RES SMD 0.033 OHM 3W 2512 WIDE, Wide 2512 (6432 Metric), 1225, * 查看
ABB11DHRD ABB11DHRD Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 22POS 0.050, -, * 查看
S29GL256P11TAIV10 S29GL256P11TAIV10 Cypress Semiconductor Corp, IC FLASH 256M PARALLEL 56TSOP, 56-TFSOP (0.724", 18.40mm Width), * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-22-XXS-66.666600D
D# SIT1602BC-22-XXS-66.666600D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.6666MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-22-XXS-66.666600D)
SIT1602BC-22-XXS-66.666600D
D# 1473-SIT1602BC-22-XXS-66.666600D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6666MHZ H/LV-CMOS