购买 SIT1602BC-22-XXS-66.666000G | SIT1602BC-22-XXS-66.666000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-22-XXS-66.666000G
SIT1602BC-22-XXS-66.666000G
SIT1602BC-22-XXS-66.666000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 25PPM, 2.25V-3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-22-XXS-66.666000G Packaging
Insepction
SIT1602BC-22-XXS-66.666000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-22-XXS-66.666000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-22-XXS-66.666000G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-22-XXS-66.666000G?
hotMBR3045CT-1 MBR3045CT-1 Vishay Semiconductor Diodes Division, DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V TO262, TO-262-3 Long Leads, I2Pak, TO-262AA, * 查看
Z8F042ASB020EC Z8F042ASB020EC Zilog, IC MCU 8BIT 4KB FLASH 8SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
PCM1760P-L PCM1760P-L Texas Instruments, IC DUAL 20-BIT A/D CONV 28-DIP, 28-DIP (0.600", 15.24mm), * 查看
UB215SKW035F-1JF UB215SKW035F-1JF NKK Switches, SWITCH PUSHBUTTON SPDT 5A 125V, -, * 查看
929850-01-13-RA 929850-01-13-RA 3M, CONN RECEPT .100 SNGL STR 13POS, -, * 查看
D38999/24WJ35HD-LC D38999/24WJ35HD-LC Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT HSG MALE 128POS PNL MT, -, * 查看
AMC25DTKI AMC25DTKI Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.100, -, * 查看
XC9141A41CER-G XC9141A41CER-G Torex Semiconductor Ltd, 0.8A SYNCHRONOUS STEP-UP DC/DC C, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-22-XXS-66.666000G
D# SIT1602BC-22-XXS-66.666000G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.666MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-22-XXS-66.666000G)
SIT1602BC-22-XXS-66.666000G
D# 1473-SIT1602BC-22-XXS-66.666000G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6660MHZ H/LV-CMOS