购买 SIT1602BC-22-XXN-32.768000E | SIT1602BC-22-XXN-32.768000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-22-XXN-32.768000E
SIT1602BC-22-XXN-32.768000E
SIT1602BC-22-XXN-32.768000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 25PPM, 2.25V-3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-22-XXN-32.768000E Packaging
Insepction
SIT1602BC-22-XXN-32.768000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-22-XXN-32.768000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-22-XXN-32.768000E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-22-XXN-32.768000E?
DSC1001BI2-065.0000T DSC1001BI2-065.0000T Microchip Technology, OSC MEMS 65.000MHZ CMOS SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
B43504F2128M60 B43504F2128M60 EPCOS (TDK), CAP ALUM 1200UF 20% 200V SNAP, Radial, Can - Snap-In, * 查看
JANTXV1N976BUR-1 JANTXV1N976BUR-1 Microsemi Corporation, DIODE ZENER 43V 500MW DO213AA, DO-213AA, * 查看
hotMC14049UBFEL MC14049UBFEL ON Semiconductor, IC INVERTER HEX 1-INPUT 16SOEIAJ, 16-SOIC (0.209", 5.30mm Width), * 查看
AA1206FR-07182RL AA1206FR-07182RL Yageo, RES SMD 182 OHM 1% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
RER50F1910RCSL RER50F1910RCSL Vishay Dale, RES CHAS MNT 191 OHM 1% 20W, Axial, Box, * 查看
1985149-2 1985149-2 TE Connectivity AMP Connectors, CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX, -, * 查看
ABC24DTBN ABC24DTBN Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 48POS 0.100, -, * 查看
AEE00CC12-4 AEE00CC12-4 Artesyn Embedded Technologies, CONV DC-DC 10W 12VIN 15V DL POS, 6-DIP Module, * 查看
MI-252-MW-F2 MI-252-MW-F2 Vicor Corporation, CONVERT DC/DC 155VIN 15VOUT 100W, Full Brick, * 查看
PTN78060AAST PTN78060AAST Texas Instruments, REG SW WIDE-VIN 15W ADJ HORZ SMD, 7-SMD Module, * 查看
hotNC7WZ07P6X NC7WZ07P6X ON Semiconductor, IC BUF NON-INVERT 5.5V SC70-6, 6-TSSOP, SC-88, SOT-363, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-22-XXN-32.768000E
D# SIT1602BC-22-XXN-32.768000E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 32.768MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-22-XXN-32.768000E)
SIT1602BC-22-XXN-32.768000E
D# 1473-SIT1602BC-22-XXN-32.768000E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 32.7680MHZ H/LV-CMOS