购买 SIT1602BC-22-XXN-27.000000G | SIT1602BC-22-XXN-27.000000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-22-XXN-27.000000G
SIT1602BC-22-XXN-27.000000G
SIT1602BC-22-XXN-27.000000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 25PPM, 2.25V-3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-22-XXN-27.000000G Packaging
Insepction
SIT1602BC-22-XXN-27.000000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-22-XXN-27.000000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-22-XXN-27.000000G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-22-XXN-27.000000G?
T356E336K006AT T356E336K006AT KEMET, CAP TANT 33UF 6.3V 10% RADIAL, Radial, * 查看
C328C161F3G5TA7301 C328C161F3G5TA7301 KEMET, CAP CER 160PF 25V C0G RADIAL, Radial, * 查看
hotIRFH7911TRPBF IRFH7911TRPBF Infineon Technologies, MOSFET 2N-CH 30V 13A/28A PQFN, 18-PowerVQFN, * 查看
RC1608F6190CS RC1608F6190CS Samsung, RES SMD 619 OHM 1% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
1613790 1613790 Phoenix Contact, CONN RCPT HSG FMALE 16POS PNL MT, -, * 查看
V300B48M150BG3 V300B48M150BG3 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 48V 150W, 9-DIP Module, * 查看
VI-J5T-EX-F3 VI-J5T-EX-F3 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 75W, Half Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-22-XXN-27.000000G
D# SIT1602BC-22-XXN-27.000000G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 27MHz 2.5V/3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-22-XXN-27.000000G)
SIT1602BC-22-XXN-27.000000G
D# 1473-SIT1602BC-22-XXN-27.000000G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 27.0000MHZ H/LV-CMOS