购买 SIT1602BC-22-33S-66.666600D | SIT1602BC-22-33S-66.666600D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-22-33S-66.666600D
SIT1602BC-22-33S-66.666600D
SIT1602BC-22-33S-66.666600D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 25PPM, 3.3V, 6
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-22-33S-66.666600D Packaging
Insepction
SIT1602BC-22-33S-66.666600D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-22-33S-66.666600D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-22-33S-66.666600D price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-22-33S-66.666600D?
M39003/09-2071/HSD M39003/09-2071/HSD Vishay Sprague, CAP TANT 8.2UF 5% 50V AXIAL, Axial, * 查看
0805J5000390GFT 0805J5000390GFT Knowles Syfer, CAP CER 39PF 500V C0G/NP0 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
0603Y0500561KDR 0603Y0500561KDR Knowles Syfer, CAP CER 560PF 50V X7R 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
381LX561M200H452 381LX561M200H452 Cornell Dubilier Electronics (CDE), CAP ALUM 560UF 20% 200V SNAP, Radial, Can - Snap-In, * 查看
hotU6043B-MFPG3Y U6043B-MFPG3Y Microchip Technology, IC FLASHER 18M OHM SHUNT 8-SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
25A512T-I/ST 25A512T-I/ST Microchip Technology, IC EEPROM 512KBIT 10MHZ 8TSSOP, 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), * 查看
KO114A10001 KO114A10001 E-Switch, SWITCH KEYLOCK 3POS SPDT 4A 125V, -, * 查看
CRCW02016K65FNED CRCW02016K65FNED Vishay Dale, RES SMD 6.65K OHM 1% 1/20W 0201, 0201 (0603 Metric), * 查看
4-644456-3 4-644456-3 TE Connectivity AMP Connectors, CONN HEADER VERT 13POS .100 TIN, -, * 查看
1761681-9 1761681-9 TE Connectivity AMP Connectors, CONN HEADER IDC 26POS VERT GOLD, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-22-33S-66.666600D
D# SIT1602BC-22-33S-66.666600D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.6666MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-22-33S-66.666600D)
SIT1602BC-22-33S-66.666600D
D# 1473-SIT1602BC-22-33S-66.666600D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6666MHZ H/LV-CMOS