购买 SIT1602BC-22-33S-33.333300G | SIT1602BC-22-33S-33.333300G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-22-33S-33.333300G
SIT1602BC-22-33S-33.333300G
SIT1602BC-22-33S-33.333300G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 25PPM, 3.3V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-22-33S-33.333300G Packaging
Insepction
SIT1602BC-22-33S-33.333300G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-22-33S-33.333300G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-22-33S-33.333300G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-22-33S-33.333300G?
GRM2197U2A4R5CD01D GRM2197U2A4R5CD01D Murata, CAP CER 4.5PF 100V U2J 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
SLPX331M450E7P3 SLPX331M450E7P3 Cornell Dubilier Electronics (CDE), CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP, Radial, Can - Snap-In, * 查看
8N3SV75KC-0122CDI 8N3SV75KC-0122CDI IDT, Integrated Device Technology Inc, IC OSC VCXO 320MHZ 6-CLCC, 6-CLCC, * 查看
8N4SV75EC-0121CDI 8N4SV75EC-0121CDI IDT, Integrated Device Technology Inc, IC OSC VCXO 180MHZ 6-CLCC, 6-CLCC, * 查看
AML92EGL AML92EGL Honeywell Sensing and Productivity Solutions, SIX CHIP GREEN LED 50 MA 4 VOLTS, -, * 查看
ESQT-122-03-M-D-310 ESQT-122-03-M-D-310 Samtec Inc., ELEVATED 2MM SOCKETS, -, * 查看
P50L-120S-AS-DA P50L-120S-AS-DA 3M, CONN SOCKET 120POS .05" VERT SMD, -, * 查看
TV07DZ-17-99HC-LC TV07DZ-17-99HC-LC Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT HSG MALE 23POS PNL MT, -, * 查看
VE-JNL-EY-F3 VE-JNL-EY-F3 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 28V 50W, Half Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-22-33S-33.333300G
D# SIT1602BC-22-33S-33.333300G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.3333MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-22-33S-33.333300G)
SIT1602BC-22-33S-33.333300G
D# 1473-SIT1602BC-22-33S-33.333300G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.3333MHZ H/LV-CMOS