购买 SIT1602BC-22-33E-4.096000G | SIT1602BC-22-33E-4.096000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-22-33E-4.096000G
SIT1602BC-22-33E-4.096000G
SIT1602BC-22-33E-4.096000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 25PPM, 3.3V, 4
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-22-33E-4.096000G Packaging
Insepction
SIT1602BC-22-33E-4.096000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-22-33E-4.096000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-22-33E-4.096000G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-22-33E-4.096000G?
T493A685K016AH6120 T493A685K016AH6120 KEMET, CAP TANT 6.8UF 16V 10% 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
MAL215232479E3 MAL215232479E3 Vishay BC Components, CAP ALUM 47UF 20% 200V RADIAL, Radial, Can, * 查看
CF18JT1M50 CF18JT1M50 Stackpole Electronics Inc., RES 1.5M OHM 1/8W 5% AXIAL, Axial, * 查看
0459702111 0459702111 Molex, LLC, PLUG 10ROW 200POS VERT SMD GOLD, -, * 查看
1106473-2 1106473-2 TE Connectivity AMP Connectors, CONN HOOD SIDE ENTRY SZ8 M40, -, * 查看
D38999/20TG11HB D38999/20TG11HB Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT MALE 11POS GOLD CRIMP, -, * 查看
ECC17DKAT ECC17DKAT Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 34POS 0.100, -, * 查看
VI-JTY-EW-F4 VI-JTY-EW-F4 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 66W, Half Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-22-33E-4.096000G
D# SIT1602BC-22-33E-4.096000G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 4.096MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-22-33E-4.096000G)
SIT1602BC-22-33E-4.096000G
D# 1473-SIT1602BC-22-33E-4.096000G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 4.0960MHZ H/LV-CMOS