购买 SIT1602BC-22-33E-35.840000E | SIT1602BC-22-33E-35.840000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-22-33E-35.840000E
SIT1602BC-22-33E-35.840000E
SIT1602BC-22-33E-35.840000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 25PPM, 3.3V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-22-33E-35.840000E Packaging
Insepction
SIT1602BC-22-33E-35.840000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-22-33E-35.840000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-22-33E-35.840000E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-22-33E-35.840000E?
1812J0160152JFR 1812J0160152JFR Knowles Syfer, CAP CER 1500PF 16V C0G/NP0 1812, 1812 (4532 Metric), * 查看
08051A151J4T2A 08051A151J4T2A AVX Corporation, CAP CER 150PF 100V NP0 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
ISD4003-05MSI ISD4003-05MSI Nuvoton Technology Corporation of America, IC VOICE REC/PLAY 5MIN IN 28SOIC, 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width), * 查看
03121.25VXP 03121.25VXP Littelfuse Inc., FUSE GLASS 1.25A 250VAC 3AB 3AG, 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4", * 查看
CMF55301R00DHEB CMF55301R00DHEB Vishay Dale, RES 301 OHM 1/2W .5% AXIAL, Axial, * 查看
MBB02070C9099FRP00 MBB02070C9099FRP00 Vishay BC Components, RES 90.9 OHM 0.6W 1% AXIAL, Axial, * 查看
RER70F2R37RCSL RER70F2R37RCSL Vishay Dale, RES CHAS MNT 2.37 OHM 1% 20W, Axial, Box, * 查看
KJB0T17W26HE KJB0T17W26HE ITT Cannon, LLC, CONN RCPT 26POS WALL MNT PIN, -, * 查看
REC3.5-4805SRW/R10/C REC3.5-4805SRW/R10/C Recom Power, REGULATED DC/DC CONVERTER 3.5W 3, 24-DIP Module, 9 Leads, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-22-33E-35.840000E
D# SIT1602BC-22-33E-35.840000E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 35.84MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-22-33E-35.840000E)
SIT1602BC-22-33E-35.840000E
D# 1473-SIT1602BC-22-33E-35.840000E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 35.8400MHZ H/LV-CMOS