购买 SIT1602BC-22-30S-37.500000D | SIT1602BC-22-30S-37.500000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-22-30S-37.500000D
SIT1602BC-22-30S-37.500000D
SIT1602BC-22-30S-37.500000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 25PPM, 3.0V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-22-30S-37.500000D Packaging
Insepction
SIT1602BC-22-30S-37.500000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-22-30S-37.500000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-22-30S-37.500000D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-22-30S-37.500000D?
100NA22MEFC10X12.5 100NA22MEFC10X12.5 Rubycon, CAP ALUM 22UF 20% 100V RADIAL, Radial, Can, * 查看
3AP 4 3AP 4 Bel Fuse Inc., FUSE GLASS 4A 250VAC 3AB 3AG, 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (Axial), * 查看