购买 SIT1602BC-22-30S-33.333330E | SIT1602BC-22-30S-33.333330E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-22-30S-33.333330E
SIT1602BC-22-30S-33.333330E
SIT1602BC-22-30S-33.333330E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 25PPM, 3.0V, 3
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-22-30S-33.333330E Packaging
Insepction
SIT1602BC-22-30S-33.333330E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-22-30S-33.333330E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-22-30S-33.333330E price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-22-30S-33.333330E?
S-8333ABDB-T8T1G S-8333ABDB-T8T1G SII Semiconductor Corporation, IC REG CTRLR BOOST 8TSSOP, 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), * 查看
UCC38C45DGK UCC38C45DGK Texas Instruments, IC REG CTRLR MULT TOP 8VSSOP, 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width), * 查看
CPCC0351R00JE66 CPCC0351R00JE66 Vishay Dale, RES 51 OHM 3W 5% RADIAL, Radial, * 查看
89891-429HLF 89891-429HLF Amphenol FCI, CONN RCPT 58POS .100 DBL STR PCB, -, * 查看
73550400907 73550400907 HARTING, HANPORT DB9M/FW10' RJ45F/F, -, * 查看
GMA49DTKI GMA49DTKI Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 98POS 0.125, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-22-30S-33.333330E
D# SIT1602BC-22-30S-33.333330E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.33333MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-22-30S-33.333330E)