购买 SIT1602BC-22-30S-24.576000G | SIT1602BC-22-30S-24.576000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-22-30S-24.576000G
SIT1602BC-22-30S-24.576000G
SIT1602BC-22-30S-24.576000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 25PPM, 3.0V, 2
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-22-30S-24.576000G Packaging
Insepction
SIT1602BC-22-30S-24.576000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-22-30S-24.576000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-22-30S-24.576000G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-22-30S-24.576000G?
4TCE220MF 4TCE220MF Panasonic Electronic Components, CAP TANT POLY 220UF 4V 2917, 2917 (7343 Metric), * 查看
MKP1841491256 MKP1841491256 Vishay BC Components, CAP FILM 0.91UF 20% 250VDC RAD, Radial, * 查看
hotNTMD4N03R2G NTMD4N03R2G ON Semiconductor, MOSFET 2N-CH 30V 4A 8SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
MUR480-TP MUR480-TP Micro Commercial Co, DIODE GEN PURP 800V 4A DO201AD, DO-201AD, Axial, * 查看
hotSK36A-LTP SK36A-LTP Micro Commercial Co, DIODE SCHOTTKY 60V 3A DO214AC, DO-214AC, SMA, * 查看
B2A-R230 B2A-R230 Visual Communications Company - VCC, LAMP NEON T3.25 MINI BAYO 95V, -, * 查看
70156-2054 70156-2054 Omron Automation and Safety, SYSTEM, -, * 查看
FC4L110R020DER FC4L110R020DER Ohmite, RES SMD 0.02 OHM 5W 4320 WIDE, Wide 4320 (11050 Metric), 2043, * 查看
MLG0603P2N0STD25 MLG0603P2N0STD25 TDK Corporation, FIXED IND 2NH 600MA 100 MOHM SMD, 0201 (0603 Metric), * 查看
EHT-122-01-S-D-SM-LC-09-P EHT-122-01-S-D-SM-LC-09-P Samtec Inc., 2MM EJECTOR HEADER, -, * 查看
5-641170-0 5-641170-0 TE Connectivity AMP Connectors, 20P MTA156 ASSY 22AWG RED LF, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-22-30S-24.576000G
D# SIT1602BC-22-30S-24.576000G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 24.576MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-22-30S-24.576000G)
SIT1602BC-22-30S-24.576000G
D# 1473-SIT1602BC-22-30S-24.576000G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 24.5760MHZ H/LV-CMOS