购买 SIT1602BC-22-30S-24.576000E | SIT1602BC-22-30S-24.576000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-22-30S-24.576000E
SIT1602BC-22-30S-24.576000E
SIT1602BC-22-30S-24.576000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 25PPM, 3.0V, 2
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-22-30S-24.576000E Packaging
Insepction
SIT1602BC-22-30S-24.576000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-22-30S-24.576000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-22-30S-24.576000E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-22-30S-24.576000E?
SIT1602BI-13-25N-66.666600E SIT1602BI-13-25N-66.666600E SiTime, -40 TO 85C, 2520, 50PPM, 2.5V, 6, -, * 查看
T540D477M2R5CH87057280 T540D477M2R5CH87057280 KEMET, CAP TANT POLY 470UF 2.5V 2917, 2917 (7343 Metric), * 查看
KHD500E476M90C0B00 KHD500E476M90C0B00 United Chemi-Con, CAP CER 47UF 50V Y5U RADIAL, Radial, * 查看
LNU2G153MSEJ LNU2G153MSEJ Nichicon, CAP ALUM 15000UF 20% 400V SCREW, Radial, Can - Screw Terminals, * 查看
910457 910457 Weidmuller, RSM 8 115VAC SPDT 10A SKT, -, * 查看