购买 SIT1602BC-22-30N-77.760000D | SIT1602BC-22-30N-77.760000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-22-30N-77.760000D
SIT1602BC-22-30N-77.760000D
SIT1602BC-22-30N-77.760000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 25PPM, 3.0V, 7
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-22-30N-77.760000D Packaging
Insepction
SIT1602BC-22-30N-77.760000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-22-30N-77.760000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-22-30N-77.760000D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-22-30N-77.760000D?
CPPFXC8LT-A7BD-25.0TS CPPFXC8LT-A7BD-25.0TS Cardinal Components Inc., OSC XO 25.000MHZ CMOS SMD, 4-SOJ, 7.62mm pitch, * 查看
SIT9120AC-2C2-25S133.333000T SIT9120AC-2C2-25S133.333000T SiTime, -20 TO 70C, 5032, 25PPM, 2.5V, 1, 6-SMD, No Lead, * 查看
ECH-U1H123GB5 ECH-U1H123GB5 Panasonic Electronic Components, CAP FILM 0.012UF 2% 50VDC 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
QVS107CG3R9BCHT QVS107CG3R9BCHT Taiyo Yuden, CAP CER 3.9PF 250V NP0 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
A-TB350-TH10 A-TB350-TH10 Assmann WSW Components, TERM BLOCK PLUG 10POS 3.5MM, -, * 查看
929730-01-02-RK 929730-01-02-RK 3M, CONN HEADER 2POS R/A .100" TIN, -, * 查看
8D125ZC29SB-LC 8D125ZC29SB-LC Souriau, CONN RCPT HSG FMALE 29POS INLINE, -, * 查看
AMC35DRYS AMC35DRYS Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 70POS 0.100, -, * 查看
GMC36DRTS GMC36DRTS Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 72POS 0.100, -, * 查看
75710-3006 75710-3006 Molex Connector Corporation, CONN RCPT MOD 132POS 11ROW R/A, -, * 查看
HC12-3.4-AG HC12-3.4-AG Bel Power Solutions, AC/DC CONVERTER 12V 41W, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-22-30N-77.760000D
D# SIT1602BC-22-30N-77.760000D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 77.76MHz 3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-22-30N-77.760000D)
SIT1602BC-22-30N-77.760000D
D# 1473-SIT1602BC-22-30N-77.760000D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 77.7600MHZ H/LV-CMOS