购买 SIT1602BC-22-28S-32.768000G | SIT1602BC-22-28S-32.768000G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-22-28S-32.768000G
SIT1602BC-22-28S-32.768000G
SIT1602BC-22-28S-32.768000G
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 25PPM, 2.8V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-22-28S-32.768000G Packaging
Insepction
SIT1602BC-22-28S-32.768000G FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-22-28S-32.768000G on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-22-28S-32.768000G price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-22-28S-32.768000G?
C1812X393M8JACAUTO C1812X393M8JACAUTO KEMET, CAP CER 1812 39NF 10V U2J 20%, -, * 查看
C323C110F3G5TA7301 C323C110F3G5TA7301 KEMET, CAP CER 11PF 25V C0G RADIAL, Radial, * 查看
SR2PARU SR2PARU STMicroelectronics, IC SMART RESET 6PIN 7.5S 6UDFN, 6-UDFN, * 查看
RN65D1823FRSL RN65D1823FRSL Vishay Dale, RES 182K OHM 1/2W 1% AXIAL, Axial, * 查看
CSR0603JT39L0 CSR0603JT39L0 Stackpole Electronics Inc., RES SMD 0.039 OHM 5% 1/8W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
SCRH2D11-120 SCRH2D11-120 Signal Transformer, FIXED IND 12UH 560MA 595 MOHM, Nonstandard, * 查看
DBV5W5P80C6M40 DBV5W5P80C6M40 Amphenol FCI, CONN DSUB PLUG 5POS R/A PRESSFIT, -, * 查看
RMM06DTAT-S664 RMM06DTAT-S664 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-22-28S-32.768000G
D# SIT1602BC-22-28S-32.768000G
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 32.768MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-22-28S-32.768000G)
SIT1602BC-22-28S-32.768000G
D# 1473-SIT1602BC-22-28S-32.768000G-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 32.7680MHZ H/LV-CMOS