购买 SIT1602BC-22-28E-7.372800E | SIT1602BC-22-28E-7.372800E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-22-28E-7.372800E
SIT1602BC-22-28E-7.372800E
SIT1602BC-22-28E-7.372800E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 25PPM, 2.8V, 7
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-22-28E-7.372800E Packaging
Insepction
SIT1602BC-22-28E-7.372800E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-22-28E-7.372800E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-22-28E-7.372800E price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-22-28E-7.372800E?
SIT1602BC-31-25E-66.000000X SIT1602BC-31-25E-66.000000X SiTime, -20 TO 70C, 5032, 20PPM, 2.5V, 6, -, * 查看
1808J5000391JXT 1808J5000391JXT Knowles Syfer, CAP CER 390PF 500V X7R 1808, 1808 (4520 Metric), * 查看
VJ0805D820MXAAP VJ0805D820MXAAP Vishay Vitramon, CAP CER 82PF 50V C0G/NP0 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
WSR3R1000FEA WSR3R1000FEA Vishay Dale, RES SMD 0.1 OHM 1% 3W 4527, 4527 J-Lead, * 查看
RBB75DHRR RBB75DHRR Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 150POS .050, -, * 查看
VI-27Y-IY-B1 VI-27Y-IY-B1 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 33W, Full Brick, * 查看
VE-J3X-EZ-F2 VE-J3X-EZ-F2 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 25W, Half Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-22-28E-7.372800E
D# SIT1602BC-22-28E-7.372800E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 7.3728MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-22-28E-7.372800E)
SIT1602BC-22-28E-7.372800E
D# 1473-SIT1602BC-22-28E-7.372800E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 7.3728MHZ H/LV-CMOS