购买 SIT1602BC-22-25S-66.660000D | SIT1602BC-22-25S-66.660000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-22-25S-66.660000D
SIT1602BC-22-25S-66.660000D
SIT1602BC-22-25S-66.660000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 25PPM, 2.5V, 6
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-22-25S-66.660000D Packaging
Insepction
SIT1602BC-22-25S-66.660000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-22-25S-66.660000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-22-25S-66.660000D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-22-25S-66.660000D?
7V-50.000MAHE-T 7V-50.000MAHE-T TXC CORPORATION, CRYSTAL 50.0000MHZ 12PF SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
hotT491A105K025AT T491A105K025AT KEMET, CAP TANT 1UF 25V 10% 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
18121C682KAT2A 18121C682KAT2A AVX Corporation, CAP CER 6800PF 100V X7R 1812, 1812 (4532 Metric), * 查看
1808Y6300101JCT 1808Y6300101JCT Knowles Syfer, CAP CER 100PF 630V C0G/NP0 1808, 1808 (4520 Metric), * 查看
450QXW82MEFC14.5X35 450QXW82MEFC14.5X35 Rubycon, CAP ALUM 82UF 20% 450V RADIAL, Radial, Can, * 查看
IS43DR16128C-25DBL IS43DR16128C-25DBL ISSI, Integrated Silicon Solution Inc, IC SDRAM 2GBIT 400MHZ 84BGA, 84-TFBGA, * 查看
NKN200FR-73-0R15 NKN200FR-73-0R15 Yageo, RES 0.15 OHM 2W 1% AXIAL, Axial, * 查看
EDZ1200/4 EDZ1200/4 On Shore Technology Inc., TERM BLOCK PLUG 4POS STR 5.08MM, -, * 查看
ESQT-110-02-M-D-426-001 ESQT-110-02-M-D-426-001 Samtec Inc., ELEVATED 2MM SOCKETS, -, * 查看
VI-JTH-MZ-F4 VI-JTH-MZ-F4 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 52V 25W, Half Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-22-25S-66.660000D
D# SIT1602BC-22-25S-66.660000D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.66MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-22-25S-66.660000D)
SIT1602BC-22-25S-66.660000D
D# 1473-SIT1602BC-22-25S-66.660000D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6600MHZ H/LV-CMOS