购买 SIT1602BC-22-25S-38.400000E | SIT1602BC-22-25S-38.400000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-22-25S-38.400000E
SIT1602BC-22-25S-38.400000E
SIT1602BC-22-25S-38.400000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 25PPM, 2.5V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-22-25S-38.400000E Packaging
Insepction
SIT1602BC-22-25S-38.400000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-22-25S-38.400000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-22-25S-38.400000E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-22-25S-38.400000E?
hotLM111J-8 LM111J-8 Texas Instruments, IC COMPARATOR VOLT 8-CDIP, 8-CDIP (0.300", 7.62mm), * 查看
CMF502K6700FHEB CMF502K6700FHEB Vishay Dale, RES 2.67K OHM 1/4W 1% AXIAL, Axial, * 查看
ERJ-PB6B1182V ERJ-PB6B1182V Panasonic Electronic Components, RES SMD 11.8K OHM 0.1% 1/4W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
RMCF0402FT9K31 RMCF0402FT9K31 Stackpole Electronics Inc., RES SMD 9.31K OHM 1% 1/16W 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
929834-04-13-RK 929834-04-13-RK 3M, CONN HEADER .100 SNGL STR 13POS, -, * 查看
TV07RW-25-19PA TV07RW-25-19PA Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP, -, * 查看
MS27466E15B18S-LC MS27466E15B18S-LC Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT HSG FMALE 18POS PNL MT, -, * 查看
VS30C24 VS30C24 TDK-Lambda Americas Inc., AC/DC CONVERTER 24V 30W, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-22-25S-38.400000E
D# SIT1602BC-22-25S-38.400000E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 38.4MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-22-25S-38.400000E)
SIT1602BC-22-25S-38.400000E
D# 1473-SIT1602BC-22-25S-38.400000E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 38.4000MHZ H/LV-CMOS