购买 SIT1602BC-22-25N-4.096000E | SIT1602BC-22-25N-4.096000E数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-22-25N-4.096000E
SIT1602BC-22-25N-4.096000E
SIT1602BC-22-25N-4.096000E
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 25PPM, 2.5V, 4
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-22-25N-4.096000E Packaging
Insepction
SIT1602BC-22-25N-4.096000E FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-22-25N-4.096000E on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-22-25N-4.096000E price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-22-25N-4.096000E?
NGTB35N65FL2WG NGTB35N65FL2WG ON Semiconductor, IGBT 650V 70A 300W TO247, TO-247-3, * 查看
hotMCP6242-E/SN MCP6242-E/SN Microchip Technology, IC OPAMP GP 550KHZ RRO 8SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
MBB02070C1103DCT00 MBB02070C1103DCT00 Vishay BC Components, RES 110K OHM 0.6W 0.5% AXIAL, Axial, * 查看
MBA02040C6193FC100 MBA02040C6193FC100 Vishay BC Components, RES 619K OHM 0.4W 1% AXIAL, Axial, * 查看
ERJ-P14J1R2U ERJ-P14J1R2U Panasonic Electronic Components, RES SMD 1.2 OHM 5% 1/2W 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
D38999/20TE99PN D38999/20TE99PN Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT MALE 23POS GOLD CRIMP, -, * 查看
8T016Z35SA-LC 8T016Z35SA-LC Souriau, CONN RCPT HSG FMALE 55POS PNL MT, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-22-25N-4.096000E
D# SIT1602BC-22-25N-4.096000E
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 4.096MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-22-25N-4.096000E)
SIT1602BC-22-25N-4.096000E
D# 1473-SIT1602BC-22-25N-4.096000E-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 4.0960MHZ H/LV-CMOS