购买 SIT1602BC-22-25E-77.760000D | SIT1602BC-22-25E-77.760000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-22-25E-77.760000D
SIT1602BC-22-25E-77.760000D
SIT1602BC-22-25E-77.760000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 25PPM, 2.5V, 7
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-22-25E-77.760000D Packaging
Insepction
SIT1602BC-22-25E-77.760000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-22-25E-77.760000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-22-25E-77.760000D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-22-25E-77.760000D?
M39003/01-8254/HSD M39003/01-8254/HSD Vishay Sprague, CAP TANT 0.39UF 5% 75V AXIAL, Axial, * 查看
RDER71H334K1P1H03B RDER71H334K1P1H03B Murata, CAP CER 0.33UF 50V X7R RADIAL, Radial, * 查看
ALS71U334NP040 ALS71U334NP040 KEMET, CAP ALUM 330000UF 20% 40V SCREW, Radial, Can - Screw Terminals, * 查看
hotFAN5099MX FAN5099MX Fairchild/ON Semiconductor, IC REG DL BCK/LINEAR 16SOIC, 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
INA214BQDCKRQ1 INA214BQDCKRQ1 Texas Instruments, IC OP AMP CUR SEN 14KHZ SC70-6, 6-TSSOP, SC-88, SOT-363, * 查看
hotSY89829UHY SY89829UHY Microchip Technology, IC CLK BUFFER 2:10 2GHZ 64TQFP, 64-TQFP Exposed Pad, * 查看
TNPU08051K62BZEN00 TNPU08051K62BZEN00 Vishay Dale, RES SMD 1.62K OHM 0.1% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
RNCF2512DTC15R4 RNCF2512DTC15R4 Stackpole Electronics Inc., RES SMD 15.4 OHM 0.5% 1W 2512, 2512 (6432 Metric), * 查看
HW-12-20-SM-D-803-087 HW-12-20-SM-D-803-087 Samtec Inc., CONN BOARD STACK 24POS, -, * 查看
FRCIR06F-28-21S-F80-VO FRCIR06F-28-21S-F80-VO ITT Cannon, LLC, CONN PLUG HSG FMALE 37POS INLINE, -, * 查看
VE-B14-IY-F1 VE-B14-IY-F1 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 48V 50W, Full Brick, * 查看
hotISL6225CAZ-T ISL6225CAZ-T Renesas Electronics America, IC CTRLR DDR DRAM, SDRAM 28QSOP, 28-SSOP (0.154", 3.90mm Width), * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-22-25E-77.760000D
D# SIT1602BC-22-25E-77.760000D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 77.76MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-22-25E-77.760000D)
SIT1602BC-22-25E-77.760000D
D# 1473-SIT1602BC-22-25E-77.760000D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 77.7600MHZ H/LV-CMOS