购买 SIT1602BC-22-18S-38.400000D | SIT1602BC-22-18S-38.400000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-22-18S-38.400000D
SIT1602BC-22-18S-38.400000D
SIT1602BC-22-18S-38.400000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 25PPM, 1.8V, 3
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-22-18S-38.400000D Packaging
Insepction
SIT1602BC-22-18S-38.400000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-22-18S-38.400000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-22-18S-38.400000D price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-22-18S-38.400000D?
SIT9002AI-08N25EK SIT9002AI-08N25EK SiTime, OSC PROG LVPECL 2.5V EN/DS 50PPM, 6-SMD, No Lead, * 查看
SIT1602BI-71-30S-7.372800E SIT1602BI-71-30S-7.372800E SiTime, -40 TO 85C, 2016, 20PPM, 3.0V, 7, -, * 查看
TAP106M016GSB TAP106M016GSB AVX Corporation, CAP TANT 10UF 16V 20% RADIAL, Radial, * 查看
FCP0805H331G-J1 FCP0805H331G-J1 Cornell Dubilier Electronics (CDE), CAP FILM 330PF 2% 50VDC 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
C323C511G3G5TA7301 C323C511G3G5TA7301 KEMET, CAP CER 510PF 25V C0G RADIAL, Radial, * 查看
TMOV25SP625M TMOV25SP625M Littelfuse Inc., VARISTOR 1000V 20KA SQUARE 28MM, Square 28mm, 3 Lead, * 查看
RLR05C2870FSBSL RLR05C2870FSBSL Vishay Dale, RES 287 OHM 1% 1/8W AXIAL, Axial, * 查看
RT0603WRD072K37L RT0603WRD072K37L Yageo, RES SMD 2.37K OHM 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
HI0421500000G HI0421500000G Amphenol Anytek, TERM BLOCK PLUG 4POS STR 7.5MM, -, * 查看
0791091088 0791091088 Molex, LLC, CONN RCPT 2MM DL GOLD 30CKT SMD, -, * 查看
MS27466T11B5PB-LC MS27466T11B5PB-LC Souriau, CONN RCPT HSNG MALE 5POS PNL MNT, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-22-18S-38.400000D
D# SIT1602BC-22-18S-38.400000D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 38.4MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-22-18S-38.400000D)
SIT1602BC-22-18S-38.400000D
D# 1473-SIT1602BC-22-18S-38.400000D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 38.4000MHZ H/LV-CMOS