购买 SIT1602BC-22-18N-33.330000D | SIT1602BC-22-18N-33.330000D数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT1602BC-22-18N-33.330000D
SIT1602BC-22-18N-33.330000D
SIT1602BC-22-18N-33.330000D
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 25PPM, 1.8V, 3
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT1602BC-22-18N-33.330000D Packaging
Insepction
SIT1602BC-22-18N-33.330000D FAQ
  • 1. How to order SIT1602BC-22-18N-33.330000D on Heisener?
  • 3. Are the SIT1602BC-22-18N-33.330000D price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT1602BC-22-18N-33.330000D?
1812Y0630124MXT 1812Y0630124MXT Knowles Syfer, CAP CER 0.12UF 63V X7R 1812, 1812 (4532 Metric), * 查看
CC0402MRX7R7BB153 CC0402MRX7R7BB153 Yageo, CAP CER 0.015UF 16V X7R 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
7203MDCQE 7203MDCQE C&K, SWITCH TOGGLE DPDT 5A 120V, -, * 查看
CMF7020R000BEBF CMF7020R000BEBF Vishay Dale, RES 20 OHM 1.75W 0.1% AXIAL, Axial, * 查看
V95234N1-14S-6P V95234N1-14S-6P ITT Cannon, LLC, CONN RCPT 6POS W/PIN WALL MNT, -, * 查看
TV07RW-17-73P-P2 TV07RW-17-73P-P2 Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT MALE 73POS GOLD SLDR, -, * 查看
ACB100DYHR ACB100DYHR Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 200POS .050, -, * 查看
CENB1060A1241F01 CENB1060A1241F01 SL Power Electronics Manufacture of Condor/Ault Brands, AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 60W, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT1602BC-22-18N-33.330000D
D# SIT1602BC-22-18N-33.330000D
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.33MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT1602BC-22-18N-33.330000D)
SIT1602BC-22-18N-33.330000D
D# 1473-SIT1602BC-22-18N-33.330000D-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.3300MHZ H/LV-CMOS